Výřez z obrázku bytových domů Kameny Na Burni

O projektu Kameny Na Burni

Dekorační prvek krystalu

Dva bytové domy, 19 bytů

V klidné části Slezské Ostravy, v ulici Na Burni, vzniká nové rezidenční bydlení ve dvou bytových domech v rámci nového developerského projektu společnosti AREON s.r.o. spadající do skupiny ALUMONT HOLDING a.s. Dva třípodlažní domy s podkrovím připomínající KAMENY nebo krystaly urbanisticky respektují okolní zástavbu větších rodinných domů a dvojdomů. Hmoty domů vytvářejí dva dvory. Dvůr v severozápadní části pozemku slouží jako vstupní parter pro oba domy a zahrnuje vjezd pro automobily, hlavní vstup z ulice Na Burni a nadzemní parkovací místa pro návštěvy. Druhý dvůr je orientován na jihovýchod mezi dva domy a slouží jako klidová zóna, zahrada se stromy, plochou pro děti a relax. Vytváří tak oázu klidu a soukromý prostor, do kterého jsou orientovány všechny byty obou domů. Aby byla z architektonického hlediska zachována čistota hmoty obou budov, nejsou na domech navrženy balkóny, součástí bytů jsou kryté lodžie. Domy mají společné podzemní podlaží s parkovacími stáními.

Bytové jednotky

V rámci DEVELOPERSKÉHO PROJEKTU KAMENY NA BURNI můžete vybírat z 19 bytů o různých dispozicích: z 8 bytů o dispozici 2+kk, 9 bytů o dispozici 3+kk a 2 bytů o dispozici 4+kk. Všechny byty mají vysoký standard vybavení zahrnutý v základní ceně a byly navrženy tak, aby řešení vnitřních prostor vyhovovalo současným požadavkům na praktické, moderní a pohodlné bydlení. K parkování vozidla si můžete vybrat parkovací stán v podzemní garáži.

Bytové jednotky
Ilustrační obrázek terasy z pohledu zevnitř s ženou stojící na terase

Standardy výstavby

Bytové domy KAMENY nabízí moderní dispoziční řešení jednotlivých bytů, výtah a technologie. Pro vnitřní vybavení bytů byly vybrány kvalitní výrobky a materiály. Více informací najdete na stránce Standardy.

Zobrazit více
Standardy výstavby
Ilustrační obrázek kuchyně s jídelnou

Klientské změny

Vyberte si včas a využijte možnost individualizace svého bydlení! Popis konstrukčních prvků, jakož i standardního vybavení bytů najdete na stránce Klientské změny.

Zobrazit více
Klientské změny
Modelové zobrazení bytových domů Kameny na Burni
Dekorační prvek krystalu

Ideální lokalita pro bydlení a odpočinek

Slezská Ostrava je vyhledávaným místem pro bydlení. Uspokojí potřeby zejména těch, kteří hledají klidné bydlení s dostupností potřebné občanské vybavenosti a služeb. Obchody, školská zařízení, zdravotnická zařízení, místa pro zábavu, relax a odpočinek, to vše je dostupné v docházkové vzdálenosti.

Bydlení a odpočinek
Ilustrační obrázek jednoho z bytových domů Kameny na Burni s dětských hřištěm v popředí

Občanská vybavenost a lokalizace

V dochodové vzdálenosti od bytových domů se nachází potřebná občanská vybavenost.

 • MŠ Zámostní - 0,9 km (10 min)
 • ZŠ Bohumínská – 1,6 km (20 min)
 • ZUŠ Edvarda Runda – 0,85 km (10 min)
 • Gymnázium Hladnov – 1,3 km (20 min)
 • Supermarket 0,75 m (10 min)
 • Komenského sady - 1,5 km (20 min)
 • ZOO – 1,7 km (25 min)
 • Slezskoostravský hrad – 1,2 km (15 min)
 • Masarykovo náměstí – 1,3 (15 min)
 • Zastávka MHD (Revírní bratrská pokladna – bus) – 0,8 km (10 min)
 • Poliklinika modrý pavilon 1,1 km (15 min)
 • Radnice Slezská Ostrava – 0,8 km (10 min)
 • Vyhlídka Bazaly – 1,1 km (15 min)